Arhiva
Special.
Duminică, 27 mai 2012
abonament-jurnalul-copy.jpg
nobel-vol6.jpg
SHOP

Soţul Mădălinei şochează: "Nu ea este de vină! O să se afle în curând"

16 iulie 2010 – 09:50
  

Cântăreaţa Carmen Rădulescu a făcut declaraţii şocante, la emisiunea "Agentul VIP", moderată de Cristi Brancu, în legătură cu dispariţia tragică a Mădălinei Manole.Interpreta de muzică uşoară a dezvăluit o discuţie pe care a purtat-o cu soţul Mădălinei, la Casa Radio, acolo unde, ieri, a fost depus trupul neînsufleţit al artistei.



UPDATE: Mircea Petru, soţul îndoliat al Mădălinei Manole, a declarat în exclusivitate pentru "Click!" că declaraţiile interpretei de muzică uşoară, Carmen Rădulescu, sunt nişte "invenţii". Întrebat despre această declaraţie şocantă, Mircea Petre a negat totul. "Nu este adevărat, este o invenţie", a spus el.


Carmen Rădulescu a precizat câteva lucruri legate de relaţia pe care o avea cu Mădălina Manole, dar a ridicat încă un semn de întrebare privind adevărata cauză a morţii ei.

"Am avut o relaţie de prietenie cu Mădă, chiar dacă înainte de a se căsători cu ea, Şerban Georgescu a fost prietenul meu. Nu ne-am duşmănit şi nu ea a fost cauza destrămării prieteniei noastre", a spus Carmen Radulescu, la Antena2.

Artista a mai povestit că nimic nu lăsa să se vadă că Mădălina avea gânduri suicidale, ba chiar că, în urmă cu câteva luni, îşi dorea să-şi vadă puştiul mare, împlinit şi realizat, întocmai ca băiatul lui Carmen care are astazi 20 de ani.

Foarte interesant este însă că, prezentă la Casa Radio, acolo unde a fost depus corpul neînsufleţit al prietenei ei, Carmen a vorbit cu Petru Mircea, soţul Mădălinei Manole, care a făcut o dezvăluire şocantă.

"Am pus mâna pe mănuţele ei şi am spus «Pentru ce, Mădă, ai făcut acest gest? Pentru ce, draga mea?»

Petre, în momentul în care m-a văzut, a spus în lacrimi «Uite, Mădă, cine a venit să te vadă!»

Eu am continuat şi am spus «Draga mea, de ce ai făcut acest gest?»

La care Petre s-a uitat înspre mine şi a spus «Dar nu este ea de vină, Carmen. Nu este Mădă de vină».

Eu am întors capul spre el şi l-am întrebat: «Stai puţin că nu înţeleg. Fă-mă să înţeleg! De ce spui asta?».

Petru Mircea: Dar nu este ea de vină!

Carmen Rădulescu: Dar cine?

Petru Mircea: O să se afle, o să se afle în curând.

"Nu am insistat. În aceste momente nu poţi să iei omul la întrebări şi să-ţi spună ce vrei să auzi", a declarat Carmen Rădulescu, în cadrul emisiunii Agentul VIP.

Taguri asociate:     special
Comentarii
Soţul Mădălinei şochează: "Nu ea este de vină! O să se afle în curând"
10 comentarii
5inco
Aceasta femeie se vede clar ca minte, chiar daca are ochelarii pe fatza. Nu trebuie sa fii un mare specialist ca sa simti ca e ea minte ce spune.
Acea conversatie nu cred ca a avut loc, iar sotul Madalinei nu cred ca a spus acele vorbe. Nu par a fi vorbe spuse de acest om si nu cred ca daca ar fi avut ceva de zis, tocmai acestei femei i-ar fi spus.
Si stimata doamna, daca ... Citeşte întreg comentariul
17/07/2010 08:43:20 | Îmi place (0) | Raportează limbaj indecent
Iulian
Doamne, tu cel care ai creat universul, de ce ai luat atat de devreme aceasta voce magnifica, care te face sa vibrezi, sa iubesti, se visezi, aceasta fiinta cu un suflet atat de minunat, de ce? Imi pare extrem de rau! Madalina a fost o voce de aur a cantecului romanesc, o iubeam pentru tot ce facea pe scena, dar si in spatele scenei, pentru modestia ei, pentru vorbele frumoase care izvorau din ... Citeşte întreg comentariul
16/07/2010 23:21:41 | Îmi place (0) | Raportează limbaj indecent
Iuliana
Aceasta Carmen R.deja a luat veleitati de femeie care "viseaza" despre ...,cuvinte "spuse"de ...
Ca o femeie de pe marginea santului .Imi pare rau ,dar asa a dat dovada .Pe Madalina ,Dzeu s-o ierte !
16/07/2010 21:21:05 | Îmi place (0) | Raportează limbaj indecent
alexmeebo
http://alexmeebo.ablog.ro/2010-07-16/madalina-manole-ultimile-cuvinte.html
16/07/2010 19:46:45 | Îmi place (0) | Raportează limbaj indecent
etena
...numele criminalului ! nu putea sa bea o juma de kil de otrava foarte puternica si cu efect foarte rapid !
16/07/2010 19:36:51 | Îmi place (0) | Raportează limbaj indecent
Esenţial
Citeşte şi
Nici nu a fost aruncată ultima lopată de pământ pe mormântul Mădălinei şi a explodat ... Citeşte articolul
Recomandări Facebook
Ştiri de ultima oră
Anti-dieta Zen: Mănâncă inteligent!
Anti-dieta Zen: Mănâncă inteligent! Aaron Hoopes este creatorul unei anti-diete inspirată din curentul filosofic Zen, care se axează pe ... Citește articolul
Bute îşi apără titlul mondial în faţa lui Froch. Meciul începe la ora 02:00
Bute îşi apără titlul mondial în faţa lui Froch. Meciul începe la ora 02:00 Lucian Bute îşi va apăra pentru a zecea oară centura de campion mondial IBF, la ... Citește articolul
FINALA EUROVISION 2012: MANDINGA a intrat în concurs cu numărul 14. Cum vi s-a părut?- LIVE TEXT
FINALA EUROVISION 2012: MANDINGA a intrat în concurs cu numărul 14. Cum vi s-a părut?- LIVE TEXT UPDATE 01.00 Clasamentul se prezintă astfel la această oră: Suedia, Serbia, Rusia. UPDATE 00.45 A ... Citește articolul
Canon Legria HF M52 – Vacanţe şi petreceri, într-un singur loc
Canon Legria HF M52 – Vacanţe şi petreceri, într-un singur loc Sezonul concediilor se apropie şi din bagaje nu pot să lipsească gadget-uri specifice. Camera video ... Citește articolul
Între fluturaşi de stradă, consiliere politică şi rock alternativ
Între fluturaşi de stradă, consiliere politică şi rock alternativ A absolvit Ştiinţe Politice şi un Master în Relaţii Internaţionale şi Diplomaţie, şi-a-nceput ... Citește articolul
imopedia.ro
Apartament in Popesti-Leordeni

2 camere

Suprafata utila: 50 mp

45.000 EU

Vila in Berceni

5 camere

Suprafata utila: 144 mp

87.800 EU

PUBLICITATE
Loading from
10 marci auto de volum care au pierdut cota de piata
10 marci auto de volum care au pierdut cota de piata Piata auto ramane incerta si nu da semne de revenire, iar cele mai afectate sunt marcile auto de ... Citește articolul
Calatorie in lumea copiilor: 10 destinatii cu super distractii pentru toate varstele
Calatorie in lumea copiilor: 10 destinatii cu super distractii pentru toate varstele Daca vrei sa ii faci celui mic o mini vacanta surpriza de 1 iunie, sa pregatesti ceva deosebit ... Citește articolul
Ce cadou cumperi de 1 iunie? 5 gadget-uri utile pentru cei mici
Ce cadou cumperi de 1 iunie? 5 gadget-uri utile pentru cei mici Pe 1 iunie, China, SUA si inca 30 de state, printre care si Romania, sarbatoresc ziua copilului. ... Citește articolul