Jurnalul.ro Sport Fotbal intern FC Dinamo București - CS Gaz Metan 1-1. Primul pas greșit pentru echipa lui Andone

27 Aug 2016   •   08:29

Dinamo București și CS Gaz Metan Mediaș au terminat vineri seara nedecis, scor 1-1 (1-1), în meciul lor din etapa a șasea a Ligii I de fotbal.

Gazdele au deschis scorul în minutul 14, prin Valentin Lazar, care a marcat după ce a driblat și portarul.

Oaspeții au restabilit egalitatea pe tabela de marcaj, în minutul 40, prin albanezul Azdren Llullaku. El a șutat imparabil la colțul lung.

Partida s-a desfășurat pe Stadionul din Șoseaua Ștefan cel Mare, din București.